Warsztaty świąteczne pora zacząć


Wpadam na bloga na chwilkę, żeby szybciutko podrzucić świeżutkie zdjęcia z dzisiejszych warsztatów, które prowadziłam w Fundacji ORANGE.

Temat warsztatów: notesy+dekorowanie toreb na prezenty.

Zostałam zaproszona do poprowadzenia warsztatów podczas jarmarku świątecznego. Uczestniczek warsztatów nie dałam rady liczyć, był ruch, śmiech, luz i beztroska.

Takiej ilości drobiazgów, dodatków, kolorów, naklejek (!), kokardek, gumek nie miałam już dawno w rękach. Ale warto było spędzić na zakupach parę godzin, bo uczestniczki odchodziły od stołu przeszczęśliwe, w rękach miały pakiety toreb, notesów i radość nie do opisania. Uwielbiam takie chwile! A na koniec warsztatów miałam kolejny powód do radości: do domu wracałam tylko z walizką warsztatową. Wielkie pudło wypełnione materiałami, papierami, wstążkami, filcem na okładki było już puste i mogłam je bez żalu zostawić na śmietniku. Rzeczy mniej, koniom lżej!
A jeszcze inaczej: skoro zniknęły całe stosy materiałów, to oznacza, że ogromna ilość koloru, pięknych kokard trafi w ręce ludzi, których nawet nie poznam. Ponad 40 osób! Prezenty były szykowane dla dzieci, pań z przedszkola, koleżanek. Kto wie, komu jeszcze zostaną podarowane bajecznie kolorowe notesy z moich warsztatów?

A teraz pokażę Wam zdjęcia, które opublikowałam na moim Facebooku.
Kończę klikanie, pora spać!

To był piękny, pracowity i szczęśliwy dzień!Zostałam zaproszona do prowadzenia warsztatów podczas kiermaszu świą…

Posted by Pracownia Papieru Bordo on Tuesday, December 5, 2017

Hej! Jeszcze jedno zdanie: jeśli szukacie atrakcji na imprezy świąteczne, kiermasze, można mnie zaprosić. Przywiozę kolejne pudła pełne kolorowych papierów, dodatków i zamienię zwykły stół w krainę radości :)

 

Reklamy

Napisz do mnie :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s